РЕЗУЛЬТАТИ щорічного обласного конкурсу-змагання юних фотоаматорів «Ми – діти України»

20 жовтня 2021 року на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено щорічний обласний конкурс-змагання юних фотоаматорів «Ми – діти України».
Про це повідомляють в  МОЦ НТТУМ – Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості
У конкурсі взяли участь команди закладів позашкільної освіти області.
За підсумками журі переможцями в командній першості конкурсу стали:
І місце – міська станція юних техніків м. Миколаєва (керівник Гузій Ірина Сергіївна);
ІІ місце – Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Кудінова Олена Вікторівна);
ІІІ місце – Миколаївський обласний центр науково-технічної
творчості учнівської молоді (керівник Калінін Віталій Олексійович).
В особистій першості серед молодшої вікової групи переможцями стали:
І місце – Дар’єв Вадим, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Миколаївської міської ради (міська станція юних техніків м. Миколаєва);
ІІ місце – Корнєва Ксенія, учениця 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді);
ІІІ місце – Горпенко Вікторія, учениця 6 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради (міська станція юних техніків м. Миколаєва).
В особистій першості серед старшої вікової групи переможцями стали:
І місце – Штанько Михайло, учень 7 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді);
ІІ місце – Зотов Марк, учень 11 класу Київської дистанційної загальноосвітньої школи «Оптіма» Київської міської ради (міська станція юних техніків м. Миколаєва);
ІІІ місце – Сивоконенко Яна, учениця 8 класу Миколаївської Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).
В особистій першості за БЛІЦ-конкурс серед молодшої вікової групи переможцями стали:
І місце – Дар’єв Вадим, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Миколаївської міської ради (міська станція юних техніків м. Миколаєва);
ІІ місце – Корнєва Ксенія, учениця 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді);
ІІІ місце – Рахматуліна Єлизавета, учениця 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).
В особистій першості за БЛІЦ-конкурс серед старшої вікової групи переможцями стали:
І місце – Штанько Михайло, учень 7 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді);
ІІ місце – Зотов Марк, учень 11 класу Київської дистанційної загальноосвітньої школи «Оптіма» Київської міської ради (міська станція юних техніків м. Миколаєва);
ІІІ місце – Сивоконенко Яна, учениця 8 класу Миколаївської Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Миколаївської міської ради (Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді).
Вітаємо переможців!
Поділитись новиною
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на email
Email
Поділитися на telegram
Telegram

ВАЖЛИВО

Популярні